Young Beautiful (2013) +18 film me titra shqip

Shikoni trailerin

61 Shikime.
Cilesia: hd
95 min
Viti: 2013
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë. E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr rrugën e prostitucionit e cila fiton para për mbijetes....

Shiko Young Beautiful (2013) +18 ne hoste te tjere

Shkarko Young Beautiful (2013) +18 ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Young Beautiful (2013) +18 me titra shqip.

Filma Drame me titra shqip

Filma Erotik +18 me titra shqip