Mermaid Down (2019) film me titra shqip

Shikoni trailerin

Shikime.
Cilesia: HD
91 min
Viti: 2019
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

Një sirenë e butë nxirret nga Oqeani Paqësori dhe me bishtin copëtuar hidhet në një çmendinë, ku askush nuk e beson se ajo është sirenë.

Shiko Mermaid Down (2019) ne hoste te tjere

Shkarko Mermaid Down (2019) ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Mermaid Down (2019) me titra shqip.

Filma Fantazi me titra shqip

Filma Horror me titra shqip

Filma Mister me titra shqip