Love (2015) +18 film me titra shqip

Shikoni trailerin

465 Shikime.
Cilesia: hd
135 min
Viti: 2015
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do të ndikojë në marrëdhënien e tyre, ftojnë fqinjen e tyre në shtrat me ta…

Shiko Love (2015) +18 ne hoste te tjere

Shkarko Love (2015) +18 ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Love (2015) +18 me titra shqip.

Filma Drame me titra shqip

Filma Erotik +18 me titra shqip

Filma Romance me titra shqip