Homecoming: A Film by Beyonce film me titra shqip

Shikoni trailerin

90 Shikime.
Cilesia: hd
137 min
Viti: 2019
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

Një vështrim i thellë mbi performancën e vitit 2018 në Koaçella të Beyoncé, parë nga këndvështrimi krijues dhe si një lëvizje kulturore.

Shiko Homecoming: A Film by Beyonce ne hoste te tjere

Shkarko Homecoming: A Film by Beyonce ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Homecoming: A Film by Beyonce me titra shqip.

Filma Dokumentare me titra shqip

Filma Muzike me titra shqip