Avengers Infinity War film me titra shqip

Shikoni trailerin

165 Shikime.
Cilesia: hd
149 min
Viti: 2018
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit ti japë fund universit.

Shiko Avengers Infinity War ne hoste te tjere

Shkarko Avengers Infinity War ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Avengers Infinity War me titra shqip.

Filma Aksion me titra shqip

Filma Aventure me titra shqip

Filma Fantazi me titra shqip