Antares (2004) 18+ film me titra shqip

Shikoni trailerin

322 Shikime.
Cilesia: hd
105 min
Viti: 2004
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Një përplasje vdekjeprurëse shpalos tre histori të ndërthurura të femrave në pika krize. Një infermiere me një familje të qetë rizbulon pasionin me një tregtar. Një shitëse shtiret se është shtatzënë për të mbajtur të dashurin e saj. Një grua e divorcuar nga burri i mëparshëm, a do arrijë t'i rezistojë dhunës dhe presionit të tij?

Shiko Antares (2004) 18+ ne hoste te tjere

Shkarko Antares (2004) 18+ ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Antares (2004) 18+ me titra shqip.

Filma Drame me titra shqip

Filma Erotik +18 me titra shqip

Filma Romance me titra shqip