Angel Has Fallen (2019) film me titra shqip

Shikoni trailerin

145 Shikime.
Cilesia: HD
121 min
Viti: 2019
Aktoret
Regjia
Gjuha
English

Pershkrimi

Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.

Shiko Angel Has Fallen (2019) ne hoste te tjere

Shkarko Angel Has Fallen (2019) ne hoste te tjere

last movies

Pershendetje

Mire se erdhet


Ketu do te shikoni Angel Has Fallen (2019) me titra shqip.

Filma Aksion me titra shqip

Filma Thriller me titra shqip